CAGE 27: Hamburger Börs Hotellin majoitustarjous nyt varattavissa

06.10.2014

CAGE 27 otellaan Turussa 8.11.2014. Tapahtuman virallinen hotelli on jälleen kerran Sokos Hotel Hamburger Börs. Laadukkaan ja edullisen CAGE-tarjouksen myötä kisaturistiemme on loogista majoittua samaan huippuhotelliin CAGE-ottelijoiden kanssa.

MAJOITUSTARJOUS 86€ SISÄLTÄÄ

- Yöpymisen 8-9.11 yhden tai kahden hengen standard-huoneessa (normaalihinta 136€)

- Runsaan buffetaamiaisen

- Hotellisaunojen käytön sekä uintimahdollisuuden

- Ilmaisen sisäänpääsyn virallisille CAGE 27-jatkoille Börs Night Clubille 

Erikoishinta saatavilla varauskoodilla ”BCAGE2014”. Tarjoushuoneita on tarjolla rajattu määrä ja ne ovat varattavissa rajoitetun ajan, joten ole nopea!

Asiakaspalautteen perusteella majoitustarjous on nyt toteutettu itsenäisenä kokonaisuutenaan siten, että se ei sisällä lippua. Näin toimittaessa kisaturistin on mahdollista ostaa lippu haluamastaan hintaryhmästä ja toivomaltaan sijainnilta. Majoitustarjous on siis hyödynnettävissä myös vaikka olisit jo hankkinut lipun aikaisemmin.

Varaukset:
Huonevaraukset tehdään suoraan hotelliin 2.4.2014 mennessä. Hotellin myyntipalvelu palvelee varausasioissa ma-pe klo 8.30-16.30, puh. 02-3373800, email myyntipalvelu.turku@sokoshotels.fi.


- OSTA CAGE 27-LIPUT TÄSTÄ

- Pysy ajan tasalla ja liity CAGE 27 FACEBOOK-TAPAHTUMAAN